10 ideed

MÄNGI TOONIDEGA!

 

Vahel on selline tunne, et tahaks avada aknad ja lasta tuppa päikese, värske õhu ja uued ideed. Anname sulle 10 lihtsat praktilist nõuannet, kuidas värskendada oma kodu. Kõik, mis sul on vaja, on pintsel, purk värvi ja kujutlusvõimet!

 

Vali Vivacolor Green Line veepõhised sisevärvid, et värvimine oleks lihtne, mugav ja miks mitte ka meeldiv. Need on Vivacolori värvid, millel on Eesti Allergialiidu tunnustus ja Põhjamaade ökomärgis.

1. Fookus seinale

 

Kes ütles, et seinad peavad ühes toas olema alati sama tooni? Värvi üks sein erinevaks teistest ja see muutub silmatorkavaks sisekujunduse aktsendiks.

Vivacolor_Wall 4_livingroom_wall

Värvi üks elutoa sein Wall 4 seinavärviga.

 

 

2. Rohkem mängulisust

 

Eri toonides, kuid omavahel sobivate toolide kasutamine ümber laua loob rohkem mängulisust ja eklektikat. Julge katsetada!

Vivacolor_Furniture 30_chairs_1
Värvi toolid Furniture 30 mööblivärviga.

 

 

3. Lihtne lahendus köögi seintele

 

Mõnikord on päris keeruline sobitada omavahel köögimööblit, tööpinda ja keraamilisi plaate. Lihtsaim lahendus plaatimise asemel on värvida köögi töötasapinna tagasein niiskuskindla ja hästi puhastatava värviga.

Vivacolor_Wall 20_kitchen_wall_1
Värvi köögi töötasapinna tagasein Wall 20 seinavärviga.

 

 

4. Ka vana köögimööbel võib ilus olla

 

Kui vanad köögikapid näivad väsinud ja tuhmid, siis ülevärvimine võib anda täiesti üllatava tulemuse. Seega, kui kapid ise on veel korralikud, siis uus värvitoon muudab 99% kappide välimust. Pane tähele ka toolijalgade vahvaid triipe.

Vivacolor_Furniture 30_kitchen_1
Värvi köögimööbel ja toolijalad Furniture 30 mööblivärviga.

 

 

5. Uus elu vanadele puitpõrandatele

 

Ära kiirusta vana puitpõranda väljavahetamisega. Renoveeri põrand, värvides laudis valgeks või mõnda muud meelepärast tooni. Sa ei säästa ainult aega ja raha, vaid olulisim on, et säilitad vana autentse hõngu oma kodus.

Vivacolor_Floor_1
Värvi põrand Floor põrandavärviga.

 

 

6. Idee vannituppa

 

Juba mingi aeg on olnud trendiks keraamiliste plaatide asemel katta osa vannitoa seinu värviga. Niiskuskindla ja hästi puhastatava seinavärviga saad anda vannitoale moeka ja hubase välimuse!

Vivacolor_Wall 20_bathroom_1
Värvi vannitoa seinad Wall 20 seinavärviga.

 

 

7. Lagi ei pea olema valge

 

Laed ei pea tingimata olema valged. Üha enam kasutavad sisekujundajad ootamatuid lahendusi nagu näiteks värviline lagi. Sellisel juhul võiksid seina ja põranda toonid olla rahulikud ja üldpilti tasakaalustavad.

Vivacolor_Furniture 30_wooden_ceiling_1
Värvi puitlagi Furniture 30 mööblivärviga.

 

 

8. Radiaator kui sisustuselement

 

Üldjuhul värvitakse radiaatorid võimalikult vähe silmatorkavat tooni ja püütakse neid varjata või sulandada taustaga. Meie soovitame aga võõbata radiaator just julget tooni ning muuta see üheks pilkupüüdvaks detailiks.

Vivacolor_Radiator_1
Värvi radiaatorid Radiator värviga.

 

 

9. Lae värskenduskuur

 

Kui plastist või mdf-plaatidest lagi on määrdunud, kollakaks või hallikaks muutunud või häirib selle läikiv pind, siis ülihästi nakkuv täismatt laevärv päästab olukorra. Värvides saad kiirelt kauni säravvalge pinna ja laeplaate ei pea välja vahetama.

Vivacolor_Ceiling 2_1
Värvi lagi Ceiling 2 laevärviga.

 

 

10. Originaalne kummut

 

Värvi üle vana kummut! Sellega toetad jätkusuutlikku maailmavaadet ja ühtlasi on sul sisustuses täiesti omanäoline mööbliese. Värvitoonide valik on piiramatu ja saad anda just selle viimase aktsendi, et ruumilahendus oleks täiuslik.

Vivacolor_Furniture 30_cupboard_1
Värvi kummut Furniture 30 mööblivärviga.

 

* Osad ideed on kokku pandud koostöös Leedu elustiili ajakirjaga “Lamų slėnis“.