Green Line - tervisele ohutud värvid

Green_Line_2903

 

Kõik Green Line tooted on veepõhised, lõhnatud, lihtsasti kasutatavad, suurepärase katvusega ja kulumiskindlad. Green Line tootevalikusse kuuluvad lae-, seina-, mööbli-, radiaatori- ja põrandavärvid.

 

Green Line seeria värvidele on antud Eesti Allergialiidu tunnustus ja Põhjamaade Ökomärgis ning tooted on ohutud ka allergikutele, lastele ja lemmikloomadele.

 

Green Line tootevalikusse kuulub ka värvitooni testimiseks mõeldud väikepurk Color Test, milles on paras kogus värvi, et proovida värvitooni sobivust kodus väiksemal pinnal ja teha teadlik valik rahuliku südamega.

 

Vivacolor_mockup_900ml_ceiling2 Vivacolor_purk_mockup_09L_Wall4 Vivacolor_purk_mockup_09L_Wall20
Laevärv Seinavärv, täismatt
Seinavärv, poolmatt
Vivacolor_purk_mockup_09L_Furniture30 Vivacolor_purk_mockup_09L_Radiator Vivacolor_purk_mockup_09L_Floor
Mööblivärv Radiaatorivärv Puitpõrandavärv
 Green_line_color_test_0,45L    
 Värvitooni test    

 

 

Vaata põnevaid sisustusideid siit.

 

 Vivacolor_Green_Line

 

 

Miks eelistada „rohelist“ värvi?

 

Inimesed meie kliimas veedavad u 90% oma ajast siseruumides – kodus, koolis, tööl ja avalikes ruumides. Seetõttu on siseõhu kvaliteet ülioluline inimese tervisele. Üks Vivacolori lubadustest on, et väärtustame tervisele ohutuid ning keskkonnasõbralikke lahendusi. See tähendab, et me arendame ja propageerime värvitooteid, mis ei kahjusta inimest ja keskkonda.

 

Allergialiidu tunnustus ja Põhjamaade Ökomärgis (Luigemärk) värvipurgil annavad tunnistust, et nende värvide tootmisprotsess on alates tooraine soetamisest kuni värvi purki jõudmiseni hoolikalt reguleeritud ja range kvaliteedikontrolli on läbinud nii tooraine kui valmis värvid. Green Line tooted sisaldavad minimaalselt lenduvaid orgaanilisi ühendeid ning vastavad Euroopa Liidu kehtestatud nõuetele. Et olla veendunud värvi ohutuses, on testitud värvitud pindade omadusi värvimisjärgselt ja seda pika ajaperioodi jooksul. Teeme koostööd usaldusväärsete partneritega, kellel on meiega sarnased maailmavaated.


 

 

 

Green Line leave photo for landing_2 Millest räägib pakendil märgis PIR

 

Peame oluliseks ka pakendi keskkonnasäästlikkust. Vivacolori mitmete uute toodete plastpakendid on valmistatud PIR-meetodil ehk osaliselt taaskasutatud plastikust.

 

PIR

PIR ehk Post Industry Recycling plastpakend koosneb 40% taaskasutatud plastist. Selliselt valmistatud pakend vastab täielikult pakendite kvaliteedistandardile ja on samas ka keskkonnasäästlik.

 

HOIAME KOOS TERVIST JA KESKKONDA!