Green Line - uued tervisele ohutud värvid

Green Line illustrative photo for landing

 

Uude Green Line tootevalikusse kuuluvad lae-, seina-, mööbli-, radiaatori- ja põrandavärvid. Kõik Green Line tooted on veepõhised, minimaalse lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldusega, suurepärase katvusega, lihtsasti kasutatavad ja kulumiskindlad.

 

Green Line seeria värvidele on antud Põhjamaade Ökomärgis ja Eesti Allergialiidu tunnustus.

 

Green Line tootevalikusse kuulub ka värvitooni testimiseks mõeldud väikepurk Color Test, milles on paras kogus värvi, et proovida värvitooni sobivust kodus väiksemal pinnal ja teha teadlik valik rahuliku südamega.

 

Vivacolor_mockup_900ml_ceiling2 Vivacolor_purk_mockup_09L_Wall4 Vivacolor_purk_mockup_09L_Wall20
Laevärv Seinavärv, täismatt
Seinavärv, poolmatt
Vivacolor_purk_mockup_09L_Furniture30 Vivacolor_purk_mockup_09L_Radiator Vivacolor_purk_mockup_09L_Floor
Mööblivärv Radiaatorivärv Puitpõrandavärv
 Green_line_color_test_0,45L    
 Värvitooni test    

 

 

Miks eelistada „rohelist“ värvi?

 

Allergialiidu tunnustus ja Põhjamaade Ökomärgis (Luigemärk) värvipurgil annavad tunnistust, et nende värvide tootmisprotsess on alates tooraine soetamisest kuni värvi purki jõudmiseni hoolikalt reguleeritud ja range kvaliteedikontrolli on läbinud nii tooraine kui valmis värvid. Et olla veendunud värvi ohutuses, on testitud värvitud pindade omadusi värvimisjärgselt ja seda pika ajaperioodi jooksul.


Põhjamaade Ökomärgise ja Eesti Allergialiidu tunnustusega Green Line värvid on õige valik neile, kes eelistavad tervise- ja keskkonnasõbralikke kasutusmugavaid värve, mis annavad veatu tulemuse.

 

 

 

Green Line leave photo for landing_2 Millest räägib pakendil märgis PIR

 

Vivacolori mitmete uute toodete plastpakendid on valmistatud PIR-meetodil ehk osaliselt taaskasutatud plastikust.

 

PIR

PIR ehk Post Industry Recycling plastpakend koosneb 40% taaskasutatud plastist. Selliselt valmistatud pakend vastab täielikult pakendite kvaliteedistandardile ja on samas ka keskkonnasäästlik.